Божий внутрішній хьонсан має незліченну кількість форм різного розміру

Примітка 25. До підрозділу “2.2.3.3.1. Що таке внутрішній хьонсан?

Тут слід уточнити той факт, що як кожна ідея всередині внутрішнього хьонсан сама по собі слугує формою, так і комплексні ідеї (новоутворені ідеї), сформовані шляхом складання кількох ідей, також слугують формою. За однією ливарною формою, зробленою людьми, виготовляється багато відливків, але Божий внутрішній хьонсан має незліченну кількість форм різного розміру, і у випадку людей кожна така форма використовується для створення одного індивіда, після чого її роль закінчено. Кожна форма тут стосується індивідуального образу.

Як уже зазначалося, індивідуальний образ людини є індивідуальним для кожної окремої особи, а індивідуальний образ предметів творіння є індивідуальним переважно для кожного окремого виду. Відповідно у випадку індивідуального образу для кожного виду багато однакових предметів творіння було створено за однією формою.

Ще одна річ, яку тут слід прояснити, полягає в тому, що описаний нами внутрішній хьонсан — це лише ідеї, пов’язані з творенням; окрім цього, існує багато інших ідей, понять, законів і математичних принципів, які безпосередньо не пов’язані з творенням.